Domek

Kwatery prywatne - Liptov znajduju się 4 km od Liptowskiego Mikulasza. Jest dogodnie położony zarówno dla turystyki i rekreacji na Liptowie, ale także dlatego, że D1/E50 autostrady, która jest linią Niskie i Wysokie Tatry, to otrzymasz od nas w czasie krótszym niż 3 minuty, co pozwoli uniknąć długotrwałych czeka na światłach Liptovsky Mikulas. Tak więc w drodze do centrum Niskich Tatr zredukowane do minimum i będzie trwać 20 minut i Wysokie Tatry, na przykład mountain lake Štrbske pleso przez 30 minut. Niedaleko naszego prywatnego klubu (5 minut drogi) są kąpiele termalne i ośrodek narciarski - Liptovský Ján. I dostać się do innych atrakcji (w tym Aquapark), jak również ośrodków narciarskich i atrakcji w pobliżu Liptovskiego Mikulasza będzie trwać około 10 minut.

Kwatery prywatne - Liptov tylko po remoncie i wnętrza pokoi wyposażone są w nowe meble i sprzęt. Są jeszcze 3 pokoje na piętrze, który obejmuje łazienkę i balkon, który jest na zewnątrz pomieszczenia. Każdy pokój jest standardowo 4 łóżko, szafa, 2 szafki nocne, stół z 4 krzesłami, aneks kuchenny z wyposażeniem TV (talerze, łyżki, widelce, kubki, naczynia, itp.), lodówka / zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kuchenka,. Aneks do dwóch pokoi zawiera umywalka z ciepłą i zimną wodą, w jednym pokoju bez łazienki, umywalka i nie ma wody. Obiekt wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do Internetu. Oferujemy zakwaterowanie, wraz dla 12 osób (3 pokóje x 4 łóżka).

Zwróć uwagę, cennego goście, że palenie jest zakazane wewnątrz budynku. Palenie jest dozwolone tylko na balkonie lub przed budynkiem. Alkoholików Neubytuvávame i wandali.

Cennik zakwaterowania:

Po przybyciu wpłaconej kaucji 50 € / pokój, w przypadku gdy szkoda nie jest, zwracana przy wyjeździe. Bezprzewodowy dostęp do Internetu bez opłatą. Stałym goścom oferują zniżki do porozumienia.

Sezon letni od 1.7. do 31.8. i zimowym od 15.12. do 31.3. w weekendy i święta:

Osoby dorosłe: 8,00 EUR / noc (pobyt na 7 i więcej nocy - 6,80 EUR / noc)
Dziecko 3-10 lat: 7,50 EUR / noc (pobyt na 7 i więcej nocy - 6,40 EUR / noc)
Dzieci do 3 lat: bezpłatny na wspólnom łóżku
Zwierzęta - tylko zewnętrzne bez oplata
Sylwester: 50 EUR / pokój / noc (min. 4 noce)

Cena dla innych dni w roku:

Osoby dorosłe: 7,00 EUR / noc
Dziecko 3-10 lat: 6,50 EUR / noc
Dzieci do 3 lat: bezpłatny na wspólnom łóżku
Zwierzęta - tylko zewnętrzne: bez oplata

Wynajem długoterminowy:

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat możliwości zakwaterowania na dłuższy okres - zakwaterowanie tymczasowe, studentów, pracowników, itp. jest w stanie wynegocjować korzystne ceny wzajemnie.
© 2013 Webdesign - All rights reserved.